Essex County Youth Soccer Association

Ipswich Pride - Grade 6 G - County - 1 - Group 1

Schedule
Grade 6 G - County - 1 - Group 1
09/07/2019       9:00 am      
Saugus Field 3
  Saugus Jedi Knights     VS.     Wakefield Olympiakos
09/07/2019       10:30 am      
Woburn Joyce # 4
  Woburn Tann3rs     VS.     Winthrop Comets
09/07/2019       12:00 pm      
Topsfield Field 12 - Boy Scout
  Topsfield Masco Comets     VS.     Manchester-Essex Nor'Easters
09/07/2019       12:00 pm      
Salem Field 5A
  Salem Storm     VS.     Revere LIGHTNING
09/14/2019       10:30 am      
Revere Field B - G6
  Revere LIGHTNING     VS.     Manchester-Essex Nor'Easters
09/14/2019       10:30 am      
Woburn Joyce # 4
  Woburn Tann3rs     VS.     Topsfield Masco Comets
09/14/2019       12:00 pm      
Winthrop Field 2
  Winthrop Comets     VS.     Wakefield Olympiakos
09/14/2019       1:30 pm      
Salem Field 5A
  Salem Storm     VS.     Saugus Jedi Knights
09/21/2019       9:00 am      
Saugus Field 3
  Saugus Jedi Knights     VS.     Salem Storm
09/21/2019       9:00 am      
Wakefield - Walton 1
  Wakefield Olympiakos     VS.     Winthrop Comets
09/21/2019       10:30 am      
Topsfield Field 12 - Boy Scout
  Topsfield Masco Comets     VS.     Woburn Tann3rs
09/21/2019       3:00 pm      
Manchester-Essex Field 1A
  Manchester-Essex Nor'Easters     VS.     Revere LIGHTNING
09/28/2019       10:30 am      
Wakefield - Walton 1
  Wakefield Olympiakos     VS.     Topsfield Masco Comets
09/28/2019       10:30 am      
Revere Field B - G6
  Revere LIGHTNING     VS.     Woburn Tann3rs
09/28/2019       12:00 pm      
Winthrop Field 2
  Winthrop Comets     VS.     Saugus Jedi Knights
09/28/2019       3:00 pm      
Manchester-Essex Field 1A
  Manchester-Essex Nor'Easters     VS.     Salem Storm
10/05/2019       9:00 am      
Wakefield - Walton 1
  Wakefield Olympiakos     VS.     Revere LIGHTNING
10/05/2019       10:30 am      
Saugus Field 3
  Saugus Jedi Knights     VS.     Manchester-Essex Nor'Easters
10/05/2019       12:00 pm      
Topsfield Field 12 - Boy Scout
  Topsfield Masco Comets     VS.     Winthrop Comets
10/05/2019       12:00 pm      
Salem Field 5A
  Salem Storm     VS.     Woburn Tann3rs
10/19/2019       10:30 am      
Revere Field B - G6
  Revere LIGHTNING     VS.     Saugus Jedi Knights
10/19/2019       10:30 am      
Wakefield - Walton 1
  Wakefield Olympiakos     VS.     Woburn Tann3rs
10/19/2019       12:00 pm      
Topsfield Field 12 - Boy Scout
  Topsfield Masco Comets     VS.     Salem Storm
10/19/2019       1:30 pm      
Manchester-Essex Field 1A
  Manchester-Essex Nor'Easters     VS.     Winthrop Comets
10/26/2019       10:30 am      
Woburn Joyce # 4
  Woburn Tann3rs     VS.     Saugus Jedi Knights
10/26/2019       10:30 am      
Revere Field B - G6
  Revere LIGHTNING     VS.     Topsfield Masco Comets
10/26/2019       12:00 pm      
Winthrop Field 2
  Winthrop Comets     VS.     Salem Storm
10/26/2019       1:30 pm      
Manchester-Essex Field 1A
  Manchester-Essex Nor'Easters     VS.     Wakefield Olympiakos
11/02/2019       9:00 am      
Saugus Field 3
  Saugus Jedi Knights     VS.     Topsfield Masco Comets
11/02/2019       12:00 pm      
Winthrop Field 2
  Winthrop Comets     VS.     Revere LIGHTNING
11/02/2019       12:00 pm      
Woburn Joyce # 4
  Woburn Tann3rs     VS.     Manchester-Essex Nor'Easters
11/02/2019       1:30 pm      
Salem Field 5A
  Salem Storm     VS.     Wakefield Olympiakos
League Management Software by ManageYourLeague.com - Organization, League, Team, Sport - Registration, Scheduling, Officials, Volunteers